Dom Aktualności

Skoncentruj się na jakości, której nie zakłócają napięcia handlowe

Orzecznictwo
dobra jakość Płyty ze stali nierdzewnej na sprzedaż
dobra jakość Płyty ze stali nierdzewnej na sprzedaż
Opinie klientów
this is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company .

—— Andrew Greg - Turkey

200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory

—— Mechile Kilar Chard - Brazial

We Have Cooperate With this Factory Many Years , Everything Goes Very Well.l Like This Factory !

—— Tony Hilton - Poland

This is Our Thrid Time Buy from Mittel,Quality is Very Goods ,We Are Glad to Find This Reliable Factory

—— Natalya Ugay-Russia

Quality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company

—— Pongpol Pluemsati-Thailand

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Skoncentruj się na jakości, której nie zakłócają napięcia handlowe

Skoncentruj się na jakości, której nie zakłócają napięcia handlowe
Taiyuan Iron and Steel Group Co Ltd poprawia jakość i różnorodność produktów poprzez reformy podaży i intensywne innowacje, aby sprostać rosnącej presji ze strony napięć handlowych między Chinami a Stanami Zjednoczonymi oraz globalnego protekcjonizmu handlowego.

Udział hutnictwa na tradycyjnych rynkach pozostaje wysoki i szybko wchodzi na nowe rynki, przechodząc w kierunku średniego i wysokiego poziomu łańcucha wartości, zgodnie z danymi firmy.

Taiyuan Iron and Steel eksportuje bardzo mało swoich produktów do USA i nie ma na nie wpływu trwające tarcie handlowe, powiedział Wang Fasheng, dyrektor działu reklamy firmy.

"W największym stopniu wykorzystujemy popyt w krajach i regionach związanych z Belt i Road Initiative, a także rozwijamy nowe produkty, co wzmacnia nasz eksport" - powiedział Wang.

Od stycznia do czerwca liczba nowych produktów, które firma rozwinęła, wzrosła o 18,2 procent rok do roku. Nowe produkty ze stali nierdzewnej wzrosły o 40 procent. Eksport stali wzrósł o 10,76 procent rok do roku, a eksport stali nierdzewnej wzrósł o 5,47 procent.

"Jesteśmy obecnie jedynym na świecie producentem stali, który może produkować masowo specjalną folię ze stali nierdzewnej o grubości zaledwie 0,02 milimetra, ale może mieć szerokość nawet 600 mm", powiedział Liao Xi, menedżer kontroli jakości w firmie.

Wcześniej w sierpniu firma wyeksportowała szereg wysokowytrzymałych produktów stalowych do amerykańskiego koncernu GE. Zostaną wykorzystane do budowy projektu hydroelektrowni w Indiach.

W Pengerang w Malezji, państwowa firma naftowo-gazowa Petroliam Nasional Berhad, znana jako Petronas, opracowuje zintegrowany projekt rozwoju rafinerii i petrochemii. Wysokiej jakości stal nierdzewna wykorzystywana do budowy gigantycznych niskotemperaturowych zbiorników do magazynowania chemikaliów pochodzi z Taiyuan Iron & Steel.

W projekcie podkreślono również strategię chińskiego giganta stalowego, aby czerpać korzyści z popytu w krajach i regionach powiązanych z BRI. Koncentruje się na wszechstronnych usługach, od projektowania produktu po wsparcie technologiczne.

Firma zebrała specjalny zespół, który dostosował rozwiązania w zakresie pakowania, obejmujące niestandardowe specyfikacje, przetwarzanie materiałów i dostawę do projektu, powiedział Zhang Teng, który jest odpowiedzialny za międzynarodowy marketing firmy.

W pierwszej połowie tego roku firma wyeksportowała rekordowo wysokie 2500 ton stali monetarnej na rynki BRI, takie jak Malezja, Polska i Brazylia.

Eksportował wysokiej jakości czyste żelazo do Wybrzeża Kości Słoniowej, aby zastosować przewody uziemiające w krajowej modernizacji sieci wysokiego napięcia.

Firma z powodzeniem opracowała wysokiej jakości stop niklu na bazie niklu i wyeksportowała produkty do Europy.

Firma Taiyuan Iron & Steel dokonała wielu przełomów, aby ulepszać i dostosowywać swoje produkty, aby sprostać różnym wymaganiom rynku high-end, tak jak robi to wiele innych chińskich firm stalowych, kiedy stoją w obliczu odmiennych warunków zewnętrznych - powiedział Xu Xiangchun, dyrektor ds. Informacji w firmie Mysteel zajmującej się doradztwem w branży żelaznej i stalowej. .com.

Wzrost eksportu w tym roku, pomimo chińsko-amerykańskich napięć handlowych, pokazuje, jak zdobywa klientów dzięki wysokiej jakości produktów i usług, a nie niskim cenom - powiedział.

Pub Czas : 2018-11-06 17:32:10 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED

Osoba kontaktowa: Mr. Gao Ben

Tel: +86-18068357371

Faks: 86-0510-88680060

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)