Dom Aktualności

Wysokie taryfy nie rozwiążą problemów strukturalnych USA, UE

Orzecznictwo
dobra jakość Płyty ze stali nierdzewnej na sprzedaż
dobra jakość Płyty ze stali nierdzewnej na sprzedaż
Opinie klientów
this is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company .

—— Andrew Greg - Turkey

200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory

—— Mechile Kilar Chard - Brazial

We Have Cooperate With this Factory Many Years , Everything Goes Very Well.l Like This Factory !

—— Tony Hilton - Poland

This is Our Thrid Time Buy from Mittel,Quality is Very Goods ,We Are Glad to Find This Reliable Factory

—— Natalya Ugay-Russia

Quality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company

—— Pongpol Pluemsati-Thailand

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Wysokie taryfy nie rozwiążą problemów strukturalnych USA, UE

Wysokie taryfy nie rozwiążą problemów strukturalnych USA, UE
W dniu 6 marca Komisja Europejska podjęła decyzję o przedłużeniu obowiązujących ceł antydumpingowych z 48,3 procent do 71,9 procent na chińskie rury bez szwu i rury ze stali nierdzewnej przez kolejne pięć lat. Dzień później KE podniosła wysokość, mówiąc, że jest gotowa do odwetu "proporcjonalnie iw pełni zgodna z zasadami Światowej Organizacji Handlu" przeciwko prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi, nakładając cła w wysokości 25 procent na import stali i 10 procent na import aluminium, z wyjątkiem tych z Kanady i Meksyku.

Zanim Stany Zjednoczone postanowiły nałożyć taryfy na "ochronę" gospodarki USA, Unia Europejska wezwała ją do usunięcia bloku europejskiego z listy celów, ponieważ obie strony były sojusznikami i partnerami bezpieczeństwa.

W odpowiedzi na ruch w USA, gospodarki produkujące stal, takie jak UE i Chiny, zagroziły nałożeniem ceł importowych na wywóz z USA. Chiny mogłyby również rozważyć podjęcie działań przeciwko decyzji KE o rozszerzeniu taryf na chińskie rury bez szwu i rury ze stali nierdzewnej. Jeśli USA również będą atakowane w Chinach, cena odwetu również będzie wysoka.

Rosnące zagrożenie wojną handlową przypomina chińskie powiedzenie: "Nie rób drugiemu tego, czego nie chcesz, aby inni ci czynili.

UE i USA podjęły nadmierne środki zaradcze, nie uznając jednak skutecznych wysiłków Chin zmierzających do ograniczenia zdolności produkcyjnych stali. UE i USA, będące najbardziej znaczącymi i rozwiniętymi gospodarkami na świecie, powinny zatem przyjąć na siebie należną globalną odpowiedzialność za utrzymanie stabilności światowej gospodarki. Zamiast tego wydają się zagrażać globalnemu rządowi, zwłaszcza w sferze gospodarczej.

Jest to dziesiąty rok światowego kryzysu finansowego, który rozpoczął się w USA, a wkrótce nastąpił kryzys zadłużeniowy UE. Kryzys finansowy skłonił przywódców grupy G20 do osiągnięcia konsensusu, że nie będą stosować środków ochrony handlu i jeśli zajdzie taka potrzeba, wdrożyć pakiety stymulacyjne.
Chiny wstrzyknęły część swoich rezerw walutowych i innych zasobów, aby przyczynić się do gospodarki światowej w celu jej ustabilizowania. Wprowadzono także środki stymulujące gospodarkę, aby wnieść ponad 30 procent globalnego wzrostu gospodarczego i zwiększyć zaufanie globalne.

W ostatnich latach ponad milion chińskich pracowników opuściło sektor stalowy w wyniku zmniejszonej nadwyżki zdolności produkcyjnej stali, aby wypełnić globalne porozumienie. Od lat Chiny podejmują konsekwentne wysiłki na rzecz przywrócenia równowagi swojej gospodarki, począwszy od wzrostu wywożonego i prowadzonego przez inwestycje, aż do wzrostu zorientowanego na jakość i innowacyjność, poprzez podjęcie środków w celu zwiększenia importu i konsumpcji krajowej. Wysiłki na rzecz przywrócenia równowagi przyniosą ogromne korzyści eksporterom, takim jak UE i USA. W rzeczywistości przywóz Chin ze wszystkich wiodących partnerów handlowych wzrósł w znacznie szybszym tempie niż wywóz do nich.

W związku z tym postępy poczynione przez Chiny powinny być mile widziane i zachęcane przez resztę świata, zwłaszcza USA i UE. A teraz, gdy gospodarka światowa wydaje się wracać do normy, USA i UE powinny podjąć większe wysiłki, aby ją utrzymać, zamiast jej szkodzić. Najlepsze, co UE i USA mogą zrobić, aby poradzić sobie z ich problemami, jest omawianie ich na forach wielostronnych i dwustronnych.

W poprzedniej dekadzie największe gospodarki świata prowadziły rozmowy, aby znaleźć rozwiązania problemów globalnych i krajowych, a także zdecydować się na rezygnację z protekcjonizmu i stosowania środków karnych.

Kiedy w globalnej gospodarce było ciężko, najlepsze gospodarki zgodziły się na zawarcie porozumień obopólnie korzystnych. Powinno być łatwiej uhonorować te wzajemnie korzystne umowy w czasie, gdy globalna gospodarka zaczęła się odbudowywać. Rezultatów zbiorowej mądrości, aby poradzić sobie z kryzysem, nie należy zapominać.

Dlatego najwyższy czas, aby UE i USA zaprzestały stosowania środków ochrony handlu, podbijając wyższe cła na produkty chińskie, a zamiast tego skupiły się na reformie strukturalnej, aby poprawić swoją konkurencyjność na rynku globalnym.

Pub Czas : 2018-11-06 17:38:08 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED

Osoba kontaktowa: Mr. Gao Ben

Tel: +86-18068357371

Faks: 86-0510-88680060

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)