Wyślij wiadomość
Dom

JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED profil firmy

profil firmy
Jiangsu Mittel Steel Industrial Limited znajduje się w Wuxi City, pięknym mieście niedaleko Szanghaju. Wuxi jest blisko Szanghaju (BAO STEEL), Zhangjiagang (ZPSS), Ningbo (BAO XIN), KUN SHAN (DKSS), ma doskonałą lokalizację geograficzną i dogodny transport wodny, lądowy i lotniczy. , Wuxi stał się największym centrum dostaw blach, blach i kręgów ze stali nierdzewnej w Chinach. Jiangsu Mittel Steel Industrial Limited została założona w 1998 roku. jako jeden z największych dystrybutorów i producentów przemysłowych produktów ze stali nierdzewnej i pochodnych w Wuxi, utrzymujemy zapasy 50000 ton miesięcznie, dzięki czemu możemy dostarczać towary w krótkim czasie.

Nasza firma dostarcza zimne / gorącowalcowane blachy ze stali nierdzewnej, cewki ze stali nierdzewnej i blachy ze stali nierdzewnej do wielu fabryk stali z Francji i za granicą, w tym Shanxi Taigang Iron & Steel CO,. Ltd (TISCO) Zhangjiagang Pohang (ZPSS), Shanghai BAO STEEL, Ningbo Baoxin i fabryk stali w Tajwanie, Chin kontynentalnych i innych krajów i regionów.

Nasze długoterminowe linie biznesowe to 201.202.304 (1.4301) .304L.316.316L (1.4404) .430.409L, 309S, 310S (1.4845) .317L.904L.S31803 (1.4462) .S32750.S32760, wykończenie: 2B, BA NIE. 1 NIE. 4, HL, 8K i tak dalej ... Tymczasem nasza firma zajmuje się również długoterminową dostawą domowych i importowanych średnich i grubych płyt, produktów ze stali ocynkowanej i ze stali węglowej.

Kierując się zasadą "przede wszystkim jakość i klient", nasza firma zaoferuje długoterminową obsługę ogólnopolskim producentom sprzętu AGD, wind, zastawy stołowej, ozdób, zbiorników i maszyn. W każdej chwili możemy zaoferować precyzyjne, matowe wiredrawing, wykończenie lustrzane 8K i olejową powłokę ścierną o różnych specyfikacjach. Precyzyjnie przetworzone produkty spełnią Twoje wymagania dotyczące wysokiej jakości. Nasza firma to nowoczesne przedsiębiorstwo integrujące dystrybucję i przechowywanie.

Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie udanych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie w najbliższej przyszłości.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Nasza firma Mittel Steel Industrial Limited jest budowana od 1998 roku, tworzymy naszą część eksportową w 2002 roku, mamy 12 lat doświadczenia w eksporcie. Po 16 latach rozwoju, nasza firma staje się dojrzałą, silną, renomowaną firmą. wierzymy, że możemy być lepsi w rozwoju.

Mittel jest znanym nowoczesnym przedsiębiorstwem zajmującym się kompleksową obsługą stali, specjalizującym się w przetwarzaniu, sprzedaży i usługach technicznych ze stali nierdzewnej i stali węglowej. Dysponuje światowej klasy sprzętem do obróbki stali, nowoczesnym centrum badań fizycznych i chemicznych oraz 7 platformami obróbki, takimi jak "cięcie, cięcie, obróbka powierzchni, obróbka skrawaniem i precyzyjna blacha ". W 2015 r. Z 3234 pracownikami sprzedaż objętość osiągnęła 18 miliardów RMB, spośród których sprzedano 1,39 miliona ton stali nierdzewnej i 7 tysięcy ton stali węglowej, przetworzono 2,09 miliona ton stali nierdzewnej i 0,61 miliona ton stali węglowej.

Daming ma 8 centrów przetwarzania w Wuxi, Hangzhou, Wuhan, Tianjin, Taiyuan, Jingjiang, Zibo i Tai 'an. Oraz 2 głębokie centra obróbcze, Mittel Heavy Industry i Mittel Metal Technology. 9 oddziałów w Ningbo, Szanghaju i Wuxi Qianzhou itp. Mittel posiada słynnych dostawców na całym świecie oraz największą i najbardziej kompletną platformę kasową w Chinach. Firma Mittel może pochwalić się znanym "centrum przetwarzania i dystrybucji stali w przemyśle wytwórczym" oraz "Supermarket sieciowy do spotów ze stali nierdzewnej i stali węglowej"

Od 2006 roku Mittel jest jednym z 500 największych chińskich przedsiębiorstw w branży produkcyjnej od kilku kolejnych lat. W 2015 r. Mittel zajęła 299 miejsce w rankingu. Mittel został również wyróżniony przez chińskie stowarzyszenie China Metal Material Circulation Association nr 1 chińskiego Top 10 ze stali nierdzewnej. Mittel pomyślnie przeszedł certyfikację jakości ISO 9001: 2008 i zdobył honorowy tytuł 4A Logistics Enterprise. Po kilku latach szybkiego rozwoju, Mittel International stała się członkiem sieci dostawcy opon Sinopec, członkiem chińskiego stowarzyszenia armatorów ciśnieniowych, China Nuclear Energy Association, China Elevator Association, China Beverage Industry Association i China Gas Association, wice- przewodniczący i wiceprezes stowarzyszenia przemysłu petrochemicznego w prowincji Jiangsu.

W dniu 1 grudnia 2010 r. Mittel został oficjalnie notowany na giełdzie w Hongkongu i stał się pierwszą notowaną na giełdzie firmą zajmującą się przetwarzaniem i produkcją stali nierdzewnej w Chinach. Działalność Mittel rozszerzyła się z tradycyjnego przemysłu do najbardziej zaawansowanych dziedzin, takich jak petrochemia, nowa energia, biofarmaceutyczna, komunikacja elektroniczna, specjalny statek, tranzyt kolejowy i przemysł lotniczy, gdzie Mittel jest w stanie dostarczyć różnorodne części i półprodukty produkcja.

Dążąc do zbudowania wiodącej na świecie i wiodącej w kraju firmy zajmującej się przetwarzaniem stali, Mittel przyspieszył rozwój głębokiego przetwarzania stali, zbudował klaster przetwórstwa i dystrybucji oraz rozszerzył łańcuch przemysłowy. Przy powierzchni ponad 1000 Mu i inwestycji w wysokości 2 000 000 000,00 RMB, projekt Jingjiang jest w trakcie budowy i będzie poświęcony założeniu, że Mittel będzie dążył do tego, aby stać się nowym nowoczesnym stalowym parkiem technologicznym.

JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Mittel Steel

Ilość pracowników : 200~500

Coroczne wyprzedaże : 80Millen-100 Millen

Rok założenia : 1998

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED Certyfikaty Chiny JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED Certyfikaty Chiny JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED Certyfikaty Chiny JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED Certyfikaty