|
Szczegóły Produktu:
|
| Aplikacja: | Budownictwo, naczynia kuchenne, dekoracje, chemia, przemysł | Szerokość: | 1000-2000 mm lub zgodnie z wymaganiami, 20 mm-1250 mm, 1219/1250/1500, 7 mm-2000 mm |
|---|---|---|---|
| Typ: | Płyta, Cewka | Standard: | ASTM, JIS, AISI, EN, GB |
| Długość: | Żądanie klienta, 1000-6000 mm lub wymagania klienta, 2440 mm, wymagany klient, 2438/3000/6000 | Stopień: | 41cr4 Scr440 1.7035 |
| Nazwa produktu: | GB / T3077 40Cr 41cr4 Scr440 1.7035 Płyta ze stali stopowej 3,0-10 mm * 1260 * 4000 mm | Grubość: | 2mm-120mm, |
| Krawędź: | Krawędź rozcięta, krawędź młyna, krawędź frezu / krawędź cięcia ze stali nierdzewnej, krawędź wykońc | Technika: | Walcowane na gorąco |
| Termin cenowy: | FOB,CIF CFR FOB EX-WORK,CIF itp.,DDU | ||
| Podkreślić: | Stal stopowa EN10083 42CrMo4,Gorącowalcowana płyta stalowa 42CrMo4,Stal stopowa 1.7225 płyta stalowa 3.0-200mm |
||
EN10083 Walcowana na gorąco płyta ze stali stopowej 42CrMo4 1.7225 3,0-200 mm
Płyta ze stali stopowej klasy maszynowej
Płyty ze stali stopowej, w tym gatunki 40Cr, 42CrMo i 35CrMo, są szeroko stosowane w produkcji maszyn ze względu na ich doskonałe właściwości mechaniczne. Nadają się do przekładni, wałów, części przekładni, podzespołów samochodowych i konstrukcji ciężkiego sprzętu wymagających dużej wytrzymałości i trwałości.
Co to jest płyta ze stali stopowej?
Definicja produktu:
Płyta ze stali stopowej to wyrób ze stali walcowanej na płasko, wytwarzany przez dodanie jednego lub więcej pierwiastków stopowych – takich jak chrom (Cr), molibden (Mo), wanad (V), nikiel (Ni) i mangan (Mn) – do stali węglowej. Te pierwiastki stopowe znacznie poprawiają właściwości mechaniczne stali, w tym wytrzymałość, twardość, udarność, odporność na zużycie i działanie w wysokich temperaturach. Płyty ze stali stopowej są szeroko stosowane w zbiornikach ciśnieniowych, kotłach, sprzęcie chemicznym, energetyce i ciężkich maszynach.-9-
Kluczowa charakterystyka:
| Funkcja | Opis |
|---|---|
| Wysoka wytrzymałość | Wytrzymałość na rozciąganie od 440–800+ MPa w zależności od gatunku i obróbki cieplnej |
| Odporność na ciepło | Chrom i molibden zapewniają doskonałe działanie w podwyższonych temperaturach (do 580°C) |
| Doskonała spawalność | Nadaje się do spawania z odpowiednim podgrzewaniem wstępnym i obróbką cieplną po spawaniu (PWHT) |
| Odporność na pełzanie | Molibden zwiększa odporność na odkształcenia pod wpływem długotrwałego naprężenia wysokotemperaturowego |
| Odporność na korozję i utlenianie | Chrom poprawia odporność na utlenianie, korozję i atak wodoru |
| Dobra wytrzymałość | Zachowuje odporność na uderzenia w niskich temperaturach i warunkach wysokiego ciśnienia |
| W 100% nadające się do recyklingu | Przyjazny dla środowiska, bez utraty właściwości |
Stal stopowa vs stal węglowa:
| Czynnik | Płyta ze stali stopowej | Płyta ze stali węglowej |
|---|---|---|
| Wytrzymałość | Wyższe (440–800+ MPa) | Umiarkowany (370–500 MPa) |
| Odporność na ciepło | Doskonała (do 580°C) | Ograniczone (≤350°C) |
| Odporność na korozję | Dobry (stop Cr/Mo) | Słaby |
| Koszt | Wyższy | Niżej |
| Aplikacje | Kotły, zbiorniki ciśnieniowe, elektrownie | Ogólna konstrukcja, konstrukcja |
Typowe zastosowania według branży:
| Przemysł | Aplikacje | Zalecane oceny |
|---|---|---|
| Wytwarzanie energii | Kotły, przegrzewacze, przegrzewacze, kolektory parowe, główne rurociągi parowe | 12Cr1MoV, 15CrMo, SA-387 gr.22 |
| Zbiorniki ciśnieniowe | Reaktory, wymienniki ciepła, separatory, akumulatory | SA-387 gr.11/gr.22, 16Mo3, Q345R |
| Chemiczny i petrochemiczny | Rurociągi wysokotemperaturowe, reaktory, wieże syntezowe, reaktory uwodornienia | SA-387 gr.11/gr.22, 15CrMo |
| Ropa i gaz | Rurociągi wysokociśnieniowe, urządzenia głowic odwiertów, separatory | SA-387 gr.11/gr.22, 42CrMo |
| Energia Jądrowa | Zbiorniki ciśnieniowe reaktorów, zbiorniki zabezpieczające | SA-387 gr.11/gr.22, 20MnMo |
| Ciężka maszyna | Ramy urządzeń, półfabrykaty przekładni, elementy dźwigów, maszyny górnicze | 40Cr, 42CrMo |
| Automobilowy | Ramy pojazdów ciężarowych o dużej wytrzymałości, elementy zawieszenia | 40Cr, 42CrMo |
Każda partia zawiera certyfikat testu młyna EN 10204 3.1 z pełnymi danymi chemicznymi i mechanicznymi.
Obsługiwana kontrola stron trzecich (SGS, BV, TÜV). MOQ: 5 ton, mile widziane zamówienia próbne.
Kluczowe dane techniczne – Płyta ze stali stopowej
| Parametr | Specyfikacja/zakres | Uwagi |
|---|---|---|
| Standardy | GB/T 11251, ASTM A387/ASME SA-387, EN 10028, DIN | Inne na zamówienie |
| Seria Cr-Mo (odporna na ciepło) | 15CrMo, 12Cr1MoV, 30CrMo, 35CrMo, 42CrMo | Kocioł wysokotemperaturowy i zbiornik ciśnieniowy |
| Seria SA-387 (zbiornik ciśnieniowy) | Gr.11 (1,25Cr-0,5Mo), Gr.12, Gr.22 (2,25Cr-1Mo), Gr.5, Gr.9, Gr.91-24 | Kotły spawane, serwis w podwyższonych temperaturach- |
| Seria PL | 16Mo3, 13CrMo4-5, 10CrMo9-10 | Europejski standardowy zbiornik ciśnieniowy |
| Węgiel/stop konstrukcyjny | 40Cr, 45Mn2, 27SiMn, 40B, 50B-12 | Maszyny, elementy konstrukcyjne |
| Grubość | 4 mm – 150 mm (standard); dostępne na zamówienie | GB/T 11251: 4-30 mm- |
| Szerokość | 1000 mm – 4000 mm | Niestandardowe na zamówienie |
| Długość | 2000mm – 12000mm | Docięte na wymiar |
| Stan dostawy | Walcowane na gorąco, normalizowane, wyżarzane, hartowane i odpuszczane (QT) - 11 | Według wymagań klienta |
| Obróbka powierzchniowa | Walcowane, trawione, malowane (podkład) | Zobacz ekran 8 |
| Gęstość | 7,85 g/cm3 | – |
| Testowanie | Analiza chemiczna, rozciąganie, twardość, udarność (Charpy), UT (opcjonalnie) | Certyfikat młyna EN 10204 3.1 |
| Opakowanie | Wiązki z taśmą stalową, paleta drewniana | Zdatny do żeglugi, ISPM 15 |
Jakość na pierwszym miejscu: produkcja i kontrola w ścisłej zgodności ze standardami produkcyjnymi;
Przewaga cenowa: rabaty oparte na rzeczywistych cenach rynkowych;
Bezpieczeństwo transakcji: Nie będzie utraty środków klientów;
Gwarancja posprzedażna: problem klienta jest naszym problemem;
Długoterminowa współpraca: zapewnienie jakości, przewaga cenowa, szczera obsługa może trwać długo.
Pakowanie i wysyłka
Rozmiary pojemników:
20 stóp GP: 5898 mm (długość) x 2352 mm (szerokość) x 2393 mm (wysokość)
40 stóp GP: 12032 mm (długość) x 2352 mm (szerokość) x 2393 mm (wysokość)
40 stóp HC: 12032 mm (długość) x 2352 mm (szerokość) x 2698 mm (wysokość)
Dla kontenera o długości 20 stóp obciążenie od 20 ton do 25 ton. Dla kontenera o długości 40 stóp 25 ton-28 ton.
![]()
![]()
![]()
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytanie 1. Jakie produkty głównie dostarczacie?
Dostarczamy głównie stal nierdzewną (rury 304/316/BA/EP), stal węglową, stal krzemową, miedź, aluminium i inne materiały w arkuszach, rurach i zwojach. Dostępne są również niestandardowe usługi przetwarzania.
Pytanie 2. Czy masz dostępne zapasy?
Tak, utrzymujemy wystarczające zapasy dla większości standardowych specyfikacji. W przypadku wymiarów niestandardowych jesteśmy w stanie przyjąć zamówienia z rozsądnym terminem realizacji.
Pytanie 3. Czy możesz dostarczyć MTC (certyfikat testu młyna)?
Tak, zapewniamy MTC dla każdej przesyłki. Kontrola strony trzeciej (SGS, TÜV, BV itp.) jest również dostępna na żądanie.
Pytanie 4. Czy wspierasz kontrolę wideo przed wysyłką?
Tak, w pełni wspieramy kontrolę wideo. Możesz także zorganizować wizytę agenta lub strony trzeciej w naszej fabryce w celu kontroli na miejscu przed wysyłką.
Pytanie 5. Jakie są Twoje główne rynki eksportowe?
Eksportujemy do Azji Południowo-Wschodniej, na Bliski Wschód, do Europy, Afryki i Ameryki Południowej. Posiadamy bogate doświadczenie w handlu międzynarodowym oraz dokumentacji eksportowej.
Pytanie 6. Jakie warunki płatności akceptujesz?
Akceptujemy T/T (przelew), akredytywy na okaziciela (nieodwołalne), a czasem kombinację depozytu T/T + saldo akredytywy. Warunki płatności podlegają negocjacjom w zależności od wielkości zamówienia i historii klientów.
Pytanie 7. Czy możesz dostarczyć próbki?
Tak, próbki są dostępne dla większości standardowych produktów. W przypadku niestandardowych rozmiarów może być konieczne wyprodukowanie małych próbek wsadowych. Koszt próbki i wysyłka zwykle pokrywa klient, ale można je omówić.
Pytanie 8. Jaki jest typowy czas realizacji?
W przypadku artykułów magazynowych: 7–10 dni od potwierdzenia zamówienia. W przypadku produkcji niestandardowej: 20–30 dni, w zależności od specyfikacji i ilości.
Pytanie 9. Jakie posiadacie certyfikaty jakości?
Do każdej przesyłki dostarczamy MTC. Nasze młyny partnerskie posiadają certyfikat ISO9001. Na życzenie możemy również pomóc w inspekcjach stron trzecich (SGS, TÜV, BV).
Pytanie 10. Jak mogę otrzymać wycenę?
Prosimy o przesłanie nam gatunku materiału, specyfikacji (rozmiar, grubość, długość), ilości i preferowanego terminu handlowego (FOB, CIF, DAP itp.). W ciągu 24 godzin odpowiemy szczegółową wyceną
Osoba kontaktowa: Mr. Gao Ben
Tel: +86-18068357371
Faks: 86-0510-88680060